درباره ی سیلروب

درباره ی سیلروب تیم طراحی سایت و برنامه نویسی متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه ی وب با بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در حوزه ی خدمات طراحی سایت و سئو و خدمات گرافیکی شامل طراحی لوگو و طراحی کارت ویزیت و پوستر و ساخت موشن گرافیک تخصصی.

تمرکز تیم ما بر ارائه خدمات برتر با کیفیت بالا در کمترین زمان با استفاده از تکنولوژی های روز دنیاست.

برای انتخاب بهتر شما پیشنهاد میکنیم سری به نمونه کارهای سیلروب بزنید و با آگاهی بیشتری کسب و کار دیجیتال خود را به ما بسپارید.

port

نمونه کارها

برخی از نمونه کارهای سیلروب رو با تفکیک حوزه ی کاری میتوانید با زدن دکمه پایین و رفتن به صفحه مربوطه مشاهده کنید

درباره ی سیلروب

هدف سیلروب

تیم ما با ارائه خدمات پس از ثبت سفارش طراحی سایت از جمله پشتیبانی و مشاوره کسب و کار در زمینه سئو و افزایش فروش و طراحی کارهای گرافیکی برای کسب و کار شما این اطمینان را به شما عزیزان میدهد تا هر آنچه برای کسب و کار خودتون در فضای اینترنت نیاز دارید را برای شما فراهم خواهیم کرد.

توضیحی درباره ی سیلروب و شروع مسیر

در سال 96 اعضای سیلروب به طور انفرادی به انجام پروژه‌های طراحی سایت وردپرسی و اختصاصی در معتبرترین مجموعه‌های طراحی سایت ایران مشغول بودند. با گذشت زمان در سال 98 اعضای در کنار هم قرار گرفتند و فعالیت خود را به طور مشترک ادامه دادند. در سال 1400 ایده ی تشکیل این مجموعه در ذهن اعضا استارت خورد. نهایتا این تلاش منجر به تولد سیلروب در سال 1401 متولد شد. اکنون سیلروب قصد دارد تا تمامی فناوری‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا را به کار بگیرد تا پروژه‌های شما را با بالاترین کیفیت به سرانجام برساند. ما امیدوارم با اتکا به توانایی‌های افراد مجموعه و حمایت شما عزیزان بتوانیم این مهم را عملی کنیم.